0 216 572 73 69 0 544 512 73 69

HAKKIMIZDA

Firmamız Nisan 2011 da faaliyete başlamıştır. Hizmet sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi amaç edinen bir firmayız. her türlü halı hizmetleri verilmektedir. Halılarınız adresinizden güler yüzlü personelimiz tarafından alınır, işlem tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilir. Anadolu Yakasının Hizmetindeyiz. Sade Halı Yıkama Fabrikası olarak ERA 111 halı şampuanı kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmak için, çalışıyoruz.Sade Halı Yıkama; kaliteli hizmet, eğitimli personel, zengin makine parkuru, sınırsız personel, , çözümcü pratik kadrosuyla hizmetinizdedir.

Halılarınız Artık Sigortalı
Günlük yaşantımızda, evimizde, işyerimizde hatta seyahatlerde bile olası kazalarla karşı karşıyayız. Bu kazalardan korunmak için her ne kadar tedbir alsak bile bazen alınan bu tedbirler yeterli olamayabiliyor. Bu olası istenmeyen durumların zararı sadece bizlere değil üçüncü şahıslara (müşterilere, çalışanlara, komşulara v.s) da olabilmektedir. Bu istenmeyen hadiselerin maddi hasar risklerini en aza indirmek için sigortalama yoluna gidip üçüncü şahısları da koruma altına alıyoruz.
Bu nedenle Sade halı yıkamada halılarınız Anadolu sigorta’dan sigortalattırdık. Olası herhangi bir kaybolmaya, hırsızlığa, yangına v.s gibi risklere karşı artık halılarınız güvence altında.

Neden BİZ

10 000+
Yıkama
10 000+
Kurutma
6000+
Mutlu Müşteri